Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.com - Link Paylaşım Siteleri

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.comSite İçi Arama

Kordil Navigation Pro 

navigation pro

Gemi, vinç, ekskavator ve sualtı kazısı yapan gemiler için çok amaçlı konumlandırma sistemleri.

Reklam Alani 1

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

  Kordil Mühendislik Ltd. 

  harita mühendislik kordil

  Harita Mühendislik Hizmetleri

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleriBu site üzerinde bulunan kutucuklara ücretsiz ilanlar vererek müşteri ve satışlarınızı arttırabilir ve İnternet denizinde boğulmaktan kurtulabilirsiniz. Bir İnternet siteniz var ise bu fırsatı değerlendirin. Unutmayın, ilanlarınızı ve sitenizi sadece bu sayfayı ziyaret edenler değil, internette arama yapan kullanıcılar da daha kolay bulacaktır. Ayrıca, tamamen karşılıksız olan dizinlerde uygun kategoriye sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Bunun için yukarıda bulunan "Yeni Ekle" linkini kullanabilirsiniz.

 

 

Featured sites


Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin siteleri.
http://www.hemsin.com

Yakakent, kurumların websitelerini internet denizinde kaybolmamamalarına yardımcı olan, tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım sitesi ve Türkçe İnternet dizinidir.
http://www.yakakent.com

Derpazarı.com, bu adrese göndereceğiniz her link onaylanması akabinde arama motorlarında üst sıralara tırmanmanıza yardımcı olacaktır. Editorler tarafından incelenen, gerektiğinde yeniden yazılan açıklamaları ile komple bir dizindir. Teknik organziasyonların yoğun olarak tercih edildiği bir paylaşım sitesidir.
http://www.derepazari.com

Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin. Buraya gönderceğiniz linkler web sitenizin derecesini yükseltecek ve arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilecektir.
http://www.dogankent.com

Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin siteleri. Websitenizi kaydettirmeniz akabinde internette bulunabilirliği yükselecektir.
http://www.iyidere.com


 
  Seyahat ve turizm hizmetleri. İkizdere'den dünyaya, dünyadan İkizdere'ye

  İkizdere

  Rize'ye veya Rize'den yapacağınız seyahatlerinizde bizimle iletişim kurun.

Reklam alanı 2

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.