Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.com - Kurumlar, Dernekler ve Organizasyonlar

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.comSite İçi Arama

Kordil Navigation Pro 

navigation pro

Gemi, vinç, ekskavator ve sualtı kazısı yapan gemiler için çok amaçlı konumlandırma sistemleri.

Reklam Alani 1

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

  Kordil Mühendislik Ltd. 

  harita mühendislik kordil

  Harita Mühendislik Hizmetleri

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleriBu site üzerinde bulunan kutucuklara ücretsiz ilanlar vererek müşteri ve satışlarınızı arttırabilir ve İnternet denizinde boğulmaktan kurtulabilirsiniz. Bir İnternet siteniz var ise bu fırsatı değerlendirin. Unutmayın, ilanlarınızı ve sitenizi sadece bu sayfayı ziyaret edenler değil, internette arama yapan kullanıcılar da daha kolay bulacaktır. Ayrıca, tamamen karşılıksız olan dizinlerde uygun kategoriye sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Bunun için yukarıda bulunan "Yeni Ekle" linkini kullanabilirsiniz.

 

 

Featured sites


DERNEĞİN AMACI Üyeler arasında mesleki, kültürel, ekonomik ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, Ardeşen ilçesinin doğal güzelliklerini ve sahip olduğu tarihi, sosyal, kültürel, turistik, sportif, zirai, ve tüm varlıklarını geliştirmek, örf ve adetlerin tanıtılması. Ardeşen'in yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için her türlü faaliyette bulunmak, turizme yönelik tesisler inşa ederek veya edilmesine yardımcı olarak turizmin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
http://www.ardesenliler.org

Dünya ülkelerinde, Avrupa Birliği ülkelerinde, Türkiye'nin şehirlerinde düzenlenen uluslararası, ulusal ve yerel fuarlar. Büyük, orta ve küçük fuarlar farklı alanlarından - ağır sanayi, gemi yapımı, makine-alet yapımı, enerji bilimi, petrol ve gaz, taşıtlar ve şehir ekonomisi fuarları gibi ve hafif sanayi, moda, spor, tıbbi, gıda, baskı, kültürel sosyal projeleri fuarları gibi.
http://www.turkeyexpo.info


Sort by: Hits | Alphabetical

Standard links


VİZYONUMUZ Harita-Tapu Kadastro hizmetlerinin tek çatı altında toplandığı, mekana bağlı olmaksızın, bilgisayar ortamında takip ve sorgulamanın yapıldığı, mülkiyete yönelik işlemlerin güvenilir bir şekilde gerçekleştirildiği hizmet odaklı, şeffaf bir kurum olmak. MİSYONUMUZ Taşınmaz mala yönelik mülkiyet ve mülkiyete bağlı hakları belirleyerek, tapu ve kadastro hizmetlerini devlet güvencesi altında, hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yaparak gerçek ve tüzel kişilere insan odaklı hizmet sunmak mekansal bilgi sisteminin altlığını oluşturmak.
http://www.tkgm.gov.tr

Harita Genel Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığı'na bağlı asli görevi yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların yapılması olan askeri bir birimdir. Tarihçe * 1895 yılında Türkiye'de haritalar yapmak üzere Genelkurmay Başkanlığı'na bağlı Harita Komisyonu kuruldu. * 1914 yılında Harita Şube Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1918 yılında Harita Dairesi'ne dönüştürüldü. * 1925 yılında 657 sayılı kanunla Harita Genel Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1983 yılında 2895 sayılı kanunla Harita Genel Komutanlığı'na dönüştürüldü. Görevleri * Yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüyle işbirliği içinde gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Bakanlıklar ile diğer resmî kurumlara gerekli harita ve planların alımı ve basımı * Harita subaylarına, harita konusunda; eğitim ve öğretim, uygulama yapılması * Harita bilimi hakkında bilimsel inceleme ve araştırma yapılması * NATO’ya karşı üretim sorumluluğu olan haritaların yapılması * Bakanlar Kurulu Kararı gereğince, uluslararası ve ulusal bilimsel kuruluşlar ile haritacılık kuruluşlarında Türkiye'nin temsil edilmesi
http://www.hgk.mil.tr

 Total records: 2

  Seyahat ve turizm hizmetleri. İkizdere'den dünyaya, dünyadan İkizdere'ye

  İkizdere

  Rize'ye veya Rize'den yapacağınız seyahatlerinizde bizimle iletişim kurun.

Reklam alanı 2

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.