Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 914

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 1988

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/hemsin/public_html/libs/adodb/adodb.inc.php on line 2060
 Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.com - Top Hits

Kordil Harita Mühendisliği ve Ölçme Hizmetleri

Hemşin - Türkçe Link Paylaşım Sitesi - hemsin.comSite İçi Arama

Kordil Navigation Pro 

navigation pro

Gemi, vinç, ekskavator ve sualtı kazısı yapan gemiler için çok amaçlı konumlandırma sistemleri.

Reklam Alani 1

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

  Kordil Mühendislik Ltd. 

  harita mühendislik kordil

  Harita Mühendislik Hizmetleri

  Yapı ve inşaat sektörüne yönelik anahtar teslimi harita mühendisliği ve ölçme hizmetleriBu site üzerinde bulunan kutucuklara ücretsiz ilanlar vererek müşteri ve satışlarınızı arttırabilir ve İnternet denizinde boğulmaktan kurtulabilirsiniz. Bir İnternet siteniz var ise bu fırsatı değerlendirin. Unutmayın, ilanlarınızı ve sitenizi sadece bu sayfayı ziyaret edenler değil, internette arama yapan kullanıcılar da daha kolay bulacaktır. Ayrıca, tamamen karşılıksız olan dizinlerde uygun kategoriye sitenizi kayıt ettirebilirsiniz. Bunun için yukarıda bulunan "Yeni Ekle" linkini kullanabilirsiniz.

 

 


Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin siteleri.
http://www.hemsin.com

Kordil EDMS Ücretsiz Döküman Kontrol ve Yönetim Sistemi. Kurumsal şirketlerin bile tüm dökümanlarını sorunsuzca yönetebilecekleri bir yazılım olup, hem İnternet hem de İntranet üzerinden çalışır.
http://www.kordil.net

Yakakent, kurumların websitelerini internet denizinde kaybolmamamalarına yardımcı olan, tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım sitesi ve Türkçe İnternet dizinidir.
http://www.yakakent.com

Bulutlar Ülkesinin Saklı Cennetine Hoşgeldiniz
http://www.hemsinliyiz.biz

Firma Profili PDF Yazdır e-Posta Paksoy Teknik Hizmetler ve Tic. Ltd. Şti. Arazi Ölçüm ve hassas konum belirleme cihazları sektöründe dünya liderleri arasında yer alan ve bir TOSHIBA kuruluşu olan TOPCON Corporation firmasının Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini alarak 1996 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanı; arazi ölçüm cihazlarının ve ilgili yazılımların yurtdışından ithalatı, bunların eğitimlerinin verilmesi ve cihazların teknik servis hizmetinin gerçekleştirilmesidir. Deneyimli, genç ve çalışkan kadrosuyla sektörde kısa sürede lider olan şirketimiz müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmek için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Şu anda sektöründe lider olan Paksoy Teknik Hizmetler ve Ticaret Ltd. Şti. kendi alanında ilk TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İlk Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, İlk TSE ISO-EN900 : 2000 Kalite Belgesini almanın haklı gururunu taşımakta, profesyonel ekibiyle ve müşteri odaklı yaklaşımıyla en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. VİZYONUMUZ (HEDEFLERİMİZ): TOPCON marka arazi ölçüm ve hassas konum belirleme cihazlarının satışlarını artırmak, bu cihazları kullanan müşterilerimize düzenli ve güvenli servis ve satış sonrası destekleri sağlamak, yaratıcı projelerde yer alarak sektördeki lider konumumuzu sürdürmek, üretken ve kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemektir. . MİSYONUMUZ (GÖREVLERİMİZ): * Türkiye'de saygın ve prensipli kurum olma özelliğimizi devam ettirmek, * Satışını yaptığımız ürünlerin temsilciliğini ulusal ve uluslararası alanda başarılı bir şekilde devam ettirmek, * Eğitimli, deneyimli ve müşteri odaklı ekibimiz ile müşterilerimize tam destek vererek müşteri memnuniyetini artırmak, * Uydularla konum belirleme konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunmak, * Sektöre yönelik geleceğin teknolojilerini de bünyemize katarak ürün yelpazesini etkin bir şekilde genişletmektir.
http://www.paksoyteknik.com.tr

Derpazarı.com, bu adrese göndereceğiniz her link onaylanması akabinde arama motorlarında üst sıralara tırmanmanıza yardımcı olacaktır. Editorler tarafından incelenen, gerektiğinde yeniden yazılan açıklamaları ile komple bir dizindir. Teknik organziasyonların yoğun olarak tercih edildiği bir paylaşım sitesidir.
http://www.derepazari.com

Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin siteleri. Websitenizi kaydettirmeniz akabinde internette bulunabilirliği yükselecektir.
http://www.iyidere.com

İkizdere'nin en kapasmlı internet sitesi. Güncel haberler, makaleler, fikir meydanları. Gurbetçiler çok sevecekler.
http://www.ikizdere.net

Şirketimiz Leica Geosystems Construction ürünlerinin Yetkili Distribütörü ve Servis Ortağı Olmuştur. Yeni ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi yakında web sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Şirketimiz nivo, teodolit, lazerli nivo, çizgi lazer hizalama, lazer terazi, lazer metre, teodolit, elektronik teodolit, optik teodolit (mekanik teodolit) dijital teodolit, Sprinter dijital nivo (elektronik nivo / sayısal nivo), Leica total stationlar (Leica Builder ve Leica Redline Tracker), Foif lazerli total station, reflektörsüz total station, Mira, Sehpa, Jalon, Reflektör Prizma ve diğer cihaz ve aksesuarların ithalat, satış, kalibrasyon ve servisini gerçekleştirmektedir. Leica Disto lazer metrelerde en son modeller ve uygun fiyatlar. Şirketimiz Leica Disto D2 Leica Disto D3, Leica D5 ve en son çıkan yeni Bluetooth'lu Leica Disto D8 lazer metreleri sizlere en uygun fiyatla sunmaktadır. Web sayfamızda ürünlerin fiyatları bulunmamaktadır. Leica Nivo fiyatları, Leica Total Station fiyatları, Lazer Metre, Total Station Kullanımı, Nivo Kullanımı, Teodolit kullanımı, teodolit fiyatları lazer fiyatları için lütfen şirketimizi arayınız. İKİNCİ EL: Trimble Total Station, Topcon Total Station, Sokkia Total Station, South Total Station, Zeiss Total Station, Nikon Total Station, Leica Total Station, Pentax Total Station fiyatlarımız ve stok için lütfen arayınız. Nivo nedir, Nivo nasıl kullanılır? Nivo Kullanımı, Total Station Kullanımı, Total station eğitimi, Total Station nedir nasıl kullanılır? Teodolit nedir nasıl kullanılır? Bizi arayın.
http://optetmakina.com

Tamamen karşılıksız, ücretsiz link paylaşım ve dizin. Buraya gönderceğiniz linkler web sitenizin derecesini yükseltecek ve arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilecektir.
http://www.dogankent.com

Hemşin ve Hemşinli'nin Sesi
http://www.hemsinvadisi.com

Matbaamiz 1978 yilinda Matbaaciligin merkezi Kadiköyde kurulmustur. Akra Matbaa gelisen teknoloji ile birlikte baski alaninda da gelisimini sürdürmüs ve bu günkü konumuna ulasmistir. Şu anda sadece yurtiçinde degil Türki cumhuriyetler ve Avrupa ülkelerine de basim yapan firmamiz bundan sonra ki gelisimine de baski alaninda ve baski sonrasi sistemlerle devam etmeyi planlamaktadir. Bu gelisim süreci içerisinde devamli olarak öncü prensibimiz olan müsteri memniyeti bundan sonraki gelisimimizde de devam edecek ve müsteri ile beraber çalisma ilkemiz sürdürülecektir.
http://www.akramatbaa.com

Kordil AcadTRK açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir program olup, harita sektörü çalışanları için geliştirilmiş ve 15 yıldır da kullanılagelmekte olan bir paket programdır. Güncel haliyle AutoCAD ortamında harita yapmanın keyfine varın.
http://www.kordil.com.tr/index.php/urunler/ucretsiz-kordil_acadtrk/

http://www.derepazari.com

Zengin alternatif paspayı modellerimizi yakından görebilirsiniz. Yüksek mukavement, düşük işçilik, uygun fiyat ile hem zamandan hem de nakitten kazanırsınız.
http://www.paspayi.net

Kordil Muhendilsik, esas uzmanlık alanı Harita Mühendisliği olup, yüksek teknolojik donanımlar kullanarak ölçme ve haritalama hizmetleri verir.
http://www.kordil.com.tr

A universal positioning and navigation software. - Vessel, rig, and spreader barge positioning - Dredging vessel positioning - Aid to hydrographic survey
http://www.jeodezik.com/index.php/navigation-pro/

Soğancıoğlu, İnşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

Manualcat.com is the fullest source of information on maintaining and repair Caterpillar models, such as engine-generator set engine-machine, forest products, cold planer, combine, earthmoving compactor and others.
http://www.manualcat.com

Doğankent Giresun Haberleri
http://www.doymus.com

Özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir. Özel ders sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.
http://www.ozelogretmenler.com/

İstanbul merkezli bir kaç harita firmasının tanıtıldığı bir site.
http://www.haritamuhendistanbul.com/

http://www.ikizdere.org

DERNEĞİN AMACI Üyeler arasında mesleki, kültürel, ekonomik ve sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak, Ardeşen ilçesinin doğal güzelliklerini ve sahip olduğu tarihi, sosyal, kültürel, turistik, sportif, zirai, ve tüm varlıklarını geliştirmek, örf ve adetlerin tanıtılması. Ardeşen'in yurt içinde ve yurt dışında tanıtılması için her türlü faaliyette bulunmak, turizme yönelik tesisler inşa ederek veya edilmesine yardımcı olarak turizmin gelişmesine katkıda bulunmaktır.
http://www.ardesenliler.org

A coordinates transformation and parameter estimation software. Uses least square adjustment for parameter estimation.
http://www.jeodezik.com/

Türkiyenin İlk Butik Hastanesi Dora hospitalde Ağız ve diş sağlığı , Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrrahi, Kadın Doğum, Çocuk hastalıkları,Beslenme ve diyet ünitelerimiz ve uzman ve güleryüzlü tıbbi ekimimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. Gelişen Tıp ve buna bağlı sağlık sorunlarınız için hastanemizde uygun tanı ve tedavi yöntemlerini Beş yıldızlı otel konforunda siz değerli halkımızın hizmetinizdeyiz.
http://dorahospital.com/

Firmamızın tam çalışanları ile tedarikçilerinizin bu politikayı özümseyerek sorumluluğu paylaşmasıyla sürekli gelişme ve tüm süreçlerimizde mükemmelliği hedefleyerek Kalite yönetimimizin ana unsuru olan müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Güçlü ARGE çalışmalarımızla beraber teknolojik gelişmeleride yakından takip ederek hedefimizi bu yolda çizdik.
http://www.soveyapimakine.com/

Reklam ve promasyon için başvurabileceğiniz bir site.
http://www.armadilloreklam.com

Dünya ülkelerinde, Avrupa Birliği ülkelerinde, Türkiye'nin şehirlerinde düzenlenen uluslararası, ulusal ve yerel fuarlar. Büyük, orta ve küçük fuarlar farklı alanlarından - ağır sanayi, gemi yapımı, makine-alet yapımı, enerji bilimi, petrol ve gaz, taşıtlar ve şehir ekonomisi fuarları gibi ve hafif sanayi, moda, spor, tıbbi, gıda, baskı, kültürel sosyal projeleri fuarları gibi.
http://www.turkeyexpo.info

VİZYONUMUZ Harita-Tapu Kadastro hizmetlerinin tek çatı altında toplandığı, mekana bağlı olmaksızın, bilgisayar ortamında takip ve sorgulamanın yapıldığı, mülkiyete yönelik işlemlerin güvenilir bir şekilde gerçekleştirildiği hizmet odaklı, şeffaf bir kurum olmak. MİSYONUMUZ Taşınmaz mala yönelik mülkiyet ve mülkiyete bağlı hakları belirleyerek, tapu ve kadastro hizmetlerini devlet güvencesi altında, hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yaparak gerçek ve tüzel kişilere insan odaklı hizmet sunmak mekansal bilgi sisteminin altlığını oluşturmak.
http://www.tkgm.gov.tr

Alparslan pazarlama: Mücevher, Anı Yüzükleri, Kol Düğmesi, Kravat İğnesi, Rozet, Online Alışveriş imkanı
http://www.alparslanpazarlama.com.tr

Dersanelere alternatif, özel ders alabileceğiniz bir kurum.
http://matematikozelders.gen.tr

Harita Genel Komutanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Müsteşarlığı'na bağlı asli görevi yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların yapılması olan askeri bir birimdir. Tarihçe * 1895 yılında Türkiye'de haritalar yapmak üzere Genelkurmay Başkanlığı'na bağlı Harita Komisyonu kuruldu. * 1914 yılında Harita Şube Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1918 yılında Harita Dairesi'ne dönüştürüldü. * 1925 yılında 657 sayılı kanunla Harita Genel Müdürlüğü'ne dönüştürüldü. * 1983 yılında 2895 sayılı kanunla Harita Genel Komutanlığı'na dönüştürüldü. Görevleri * Yurt savunması için gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüyle işbirliği içinde gerekli tüm harita ve planların alımı ve basımı * Bakanlıklar ile diğer resmî kurumlara gerekli harita ve planların alımı ve basımı * Harita subaylarına, harita konusunda; eğitim ve öğretim, uygulama yapılması * Harita bilimi hakkında bilimsel inceleme ve araştırma yapılması * NATO’ya karşı üretim sorumluluğu olan haritaların yapılması * Bakanlar Kurulu Kararı gereğince, uluslararası ve ulusal bilimsel kuruluşlar ile haritacılık kuruluşlarında Türkiye'nin temsil edilmesi
http://www.hgk.mil.tr

Özel Ders Öğretmeni sunduğu her hizmette daima “kalite” ve “mükemmelliği” esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir.
http://www.ozeldersogretmeni.org

Ofis ve binalar için modüler duvar bölme sistemleri
http://www.bolmeduvar.com.tr/

Soğancıoğlu, inşaat sektöründe 1996 yılından beri pek çok başarılı proje ve uygulamaya imza atmaktadır.
http://www.sogancioglu.com.tr/

 
  Seyahat ve turizm hizmetleri. İkizdere'den dünyaya, dünyadan İkizdere'ye

  İkizdere

  Rize'ye veya Rize'den yapacağınız seyahatlerinizde bizimle iletişim kurun.

Reklam alanı 2

Ücretsiz Reklam Alanı 

Bunun için çok iyi düzenlenmiş bir İnternet sitenizin olması gerekmektedir. Detaylar hakkında bilgi almak için Kordil'in resmi web sitesinden bizim ile iletişime geçiniz.

Paspayı.net 

Endüstriyel beton yapılar ve ağır dontılar için

 

paspayi

 

Beton ve plastik alternatifi paspayı. Aşırı yüke ve vibrasyona dayanıklı.